UGEARS – Modele z drewna

Jeszcze do niedawna sporym zainteresowaniem cieszyły się zabawki do samodzielnego złożenia. Firma Ugears chciałaby ten trend przywrócić. UGEARS to naturalne, samo poruszające się modele. Zaletą rozwiązania od UGEARS jest montaż elementów bez użycia kleju. Wszystkie części, nawet najmniejsze trybiki wykonane są z starannie polakierowanego drewna.

Train_ugears-4

Oprócz pociągu z wagonem w ofercie UGEARS znajdziemy model traktora, teatru, promu, sejfu, czasomierza (na 20 minut), stację, a nawet kombajn. Każdy model został starannie wykonany, pomyślano nawet o najdrobniejszych detalach. Najprostszy model czasomierza złożony jest z 61 części.

Model-Timer-for-20-min-Ugears-12

Wersja z pociągiem i wagonem wymaga już sporo wprawy przy złożeniu 400 elementów. Projekt ten na Kickstarterze jeszcze na 19 dni przed końcem osiągnął spory sukces. Aby zrealizować ten pomysł twórcy prosili o dotację kwotą 20 000$. W chwili obecnej uzyskano aż 181 825 dolarów. Najprostszy model traktora czy teatru wyceniony jest na 67 pln, natomiast pociąg z wagonem oraz torami kosztuje już trochę więcej. Modele do nabycia tutaj.

Train_ugears-181 Train_ugears-18 Train_ugears-6 Train_ugears-5 Train_ugears-4 Train_ugears-3 Train_ugears-2 Train_ugears-1 timer_pack Safe_Ugears_0 Model-Tram-Ugears-15 Model-Tram-Ugears-10 Model-Timer-for-20-min-Ugears-12 Model-Timer-for-20-min-Ugears-1 Model-Engine-Ugears-6 Model-Engine-Ugears-1 Model-Dynamometer-Ugears-1 combaine_1odele

 

Źródło: http://ugearsmodels.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *