Meble jak współczesne rzeźby

Każdy mebel w tej galerii stanowi przykład, jak napięcia i przeciwstawne siły mogą być wykorzystane do stworzenia stabilnego systemu. Niektóre pośród tych projektów przeszły do masowej produkcji, podczas gdy inne były tylko jednorazowymi eksperymentami. Te pierwsze można zamówić na stronie projektanta.

Contour+Coffee+Table+Square+Glass+Top

Ich twórcą jest Robby Cuthbert który tak mówi o swoich pracach:

Moim celem jest tworzenie prawdziwie unikalnych dzieł, które będą dostępne dla każdego a nie tylko kilku wybranych osób. Mając to na uwadze, moja obecna praca koncentruje się na projektowaniu sztuki użytkowej, która może być produkowana w nieco większej skali. Narzędzia, takie jak maszyny CNC i wycinarki laserowe są kluczowymi elementami, niezbędnymi do realizacji tego zadania.

 

Contour+Coffee+Table+Rectangle+glass+top Contour+Coffee+Table+Detail Contour+Coffee+Table+Base square+cct Balance+End+Table+by+Robby+Cuthbert Balance+End+Table+by+Robby+Cuthbert+3 Balance+End+Table+by+Robby+Cuthbert+4 Balance+End+Table+by+Robby+Cuthbert+5 X+Weave+Table+by+Robby+Cuthbert+Side+View+2 X+Weave+Table+by+Robby+Cuthbert+Square+copy X+Weave+Table+with+Shelf+by+Robby+Cuthbert+2 X-Weave+Coffee+Table+with+Shelf+Side+View+by+Robby+Cuthbert Suspension+Shelf+by+Robby+Cuthbert Suspension+Shelf+by+Robby+Cuthbert+2 Suspension+Shelf+by+Robby+Cuthbert+3 Suspension+Shelf+by+Robby+Cuthbert+4 Suspension+Shelf+by+Robby+Cuthbert+With+Books Sculpture+wine+rack+by+Robby+Cuthbert Modern+wood+sculpture+wine+rack+by+Robby+Cuthbert Wood+wine+rack+by+robby+cuthbert

Źródło: http://www.robbycuthbert.com/products/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *