Kryształowy stół.

Czy jest możliwe tworzenie sztuki użytkowej, która pozwala na obcowanie z innym, nierzeczywistym światem. ,,Sparkle Palace Cocktail Table” to niesamowite połączenie szkła i refleksów świetlnych. Na odwróconej piramidzie starannie wyciętych kryształów umieszczono okrągły szklany blat. Gdy naturalne światło przechodzi przez kolorowe figury, dzieli się na setki tęczowych światełek.

The Sparkle Table 2

 Na odwróconej piramidzie starannie wyciętych kryształów umieszczono okrągły szklany blat. Gdy naturalne światło przechodzi przez kolorowe figury, dzieli się na setki tęczowych światełek.

Twórcą bajecznego stolika koktajlowego jest John Foster, projektant z Minneapolis. Dzięki unikalnej konstrukcji artysta manipuluje otoczeniem, zamieniając promienie słońca w część dekoracji. Końcowy efekt jest magiczny i niepowtarzalny. Na suficie, ścianach i podłodze rozgrywa się spektakl świateł. Pokój ożywa, zapełniając się różnobarwnymi figurami. Ten ręcznie wykonany stolik z pewnością wywoła duże wrażenia na wszystkich gościach. Artysta nie bezpodstawnie określa go rzeźbą i wycenia na 7 000dolarów.

The Sparkle Table 1 The Sparkle Table 3 The Sparkle Table 7 The Sparkle Table 11

RelatedPost

Źródło: https://fancy.com/things/202282676961411395/Sparkle-Palace-Cocktail-Table

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *