Erwan Boulloud – Meble jak rzeźby

Przygniecione ogromnym ciężarem, rozbite odłamkiem meteorytu lub skały, nadpalone czy też rozpadające się na kawałki. To meble z nowej kolekcji Erwana Boullouda, francuskiego artysty, który od lat tworzy swoje meble przypominające dzieła sztuki. Pomimo nietypowego wyglądu każda z jego prac zachowuje pełną funkcjonalność i nie traci nic z użyteczności.

Erwan Boulloud ukończył Ecole Boulle, w 2003 roku otworzył własną pracownię w Paryżu, a następnie przeniósł się do Pantin. To tam tworzył, wykorzystując takie materiały jak: metal, drewno, beton, szkło nadając im niecodzienną postać: surowe, spalone lub polerowane, obłuszczone, stare i rozbite ale zawsze przyciągające uwagę.

45-fracturev-1 45-fracturev-2 45-fracturev-3 53-2impact-1 53-2impact-2 53-2impact-3 57-aaa-1 57-aaa-3 57-aaa-4 aa_01lt_1 aa_03lt aa_05lt fracture_cosmique_i_-_1lt fracture_cosmique_i_-_6clt fracture_cosmique_i_-_8c_lt les_foudroyes_-_2lt les_foudroyes_1lt rencontre_syngenesique_2bis rencontre_syngenesique_3lt rencontre_syngenesique_4lt rencontre_syngenesique_5c_lt

 

Zapisz

Zapisz

RelatedPost

Źródło:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *