Czas na herbatę

Woda, wino, kawa, drinki alkoholowe czy nawet koktajle dla sportowców, wszystkie te propozycje możemy ulepszać i mieć kontrolę nad czasem i jakością ich tworzenia przy współpracy z aplikacjami w naszych smartfonach. Czas na herbatę.

infuser-module1-desk

 

Teforia, zaparzacz do herbaty stworzony dla miłośników dobrego smaku i aromatu. Rodzajów herabat jest coraz więcej i każda z nich ma swój określony czas zaparzania. Urządzenie Teforia ma właśnie nam w tym pomóc. To jeden z najciekawszych projektów z dziedziny AGD. Abyśmy mogli cieszyć się smakiem ulubionej herbaty istotną rolę odgrywa system Selectie Infusion Process. Ta technologia pozwala idealnie zaparzyć dowolną herbatę, biorąc pod uwagę temperaturę wody oraz składniki. Dużym plusem jest to, że urządzenie potrafi zmniejszyć ilość kofeiny znajdującej się w herbacie nawet do 67%, podwyższając tym samym liczbę utleniaczy do 133%. Brzmi nieźle, prawda?

infuser-module4-desk

Teforia sterowana jest przez aplikację mobilną informując o zakończeniu parzenia herbaty i wymiany filtra. Zaparzacz automatycznie dopasowuje parametry do rodzaju herbaty, dodatkowo zapamiętuje wprowadzone preferencje użytkownika. Sama karafka jest niezwykle estetyczna i wyposażona w podwójne ścianki ze szkła borowo-krzemowego, które wydłuża czas utrzymywania wysokiej temperatury.

infuser-module5-phone1-mob

Cena tego niezwykłego zaparzacza będzie wynosić ok 1300 dolarów i pojawi się w sprzedaży w pierwszej połowie przyszłego roku.

 

infuser-module6-desk x2luvpscpupebpmvotylpm8e0vnrnnnaga3qhqqbynw

 

Źródło: http://techcrunch.com/2015/10/29/meet-teforia-a-tea-brewing-robot-for-the-home/#.2bn6kiu:TNVG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *